Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kierunki kształcenia

Logo TechnikumDlaczego warto uczyć się w Technikum?

Każdego roku tysiące uczniów staje przed pytaniami: Co dalej? Jaki zawód chcę wykonywać? Czy mam predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Jaką wybrać szkołę?  Chcemy ułatwić odpowiedź na te i inne pytania.

Oprócz oczywistych korzyści takich jak możliwość wyboru, czy chce się kontynuować naukę na studiach wyższych, czy pozostać w zawodzie, nauka w technikum to znacznie więcej. To przede wszystkim możliwość uczenia się zawodu od profesjonalistów, poznanie zarówno pozytywnych i negatywnych stron danego zawodu. To zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych i budowanie CV. Wiele młodych osób boi się pierwszej pracy, wybór technikum to bezbolesny pierwszy krok. Często to też pierwsze pieniądze, które można zarobić jeszcze zanim osiągnie się pełnoletniość. Technika oferują swoim uczniom przyszłościowe kierunki, które w niedługim czasie z całą pewnością zapewnią im dobrze płatną i pewną pracę.

Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku wciąż się zmienia. Bardzo nowoczesna placówka zapewnia uczniom szkół podstawowych bogatą ofertę edukacyjną. Obecnie w szkole, w 27 oddziałach klasowych uczy się 689 uczniów.

Technikum prowadzi kształcenie w zawodach: technik logistyk, technik reklamy, technik fotografii i multimediów, technik informatyk oraz technik ekonomista.  W roku szkolnym 2024/2025 szkoła proponuje wprowadzić nowy kierunek technik ochrony środowiska. Młodzież w ramach  kształcenia ogólnego poza językiem angielskim może uczyć się dodatkowo  j. niemieckiego i j. francuskiego.

Szkoła posiada m.in.  pracownię reklamy, grafiki komputerowej, ciemnię i studio fotograficzne, pracownię logistyki, pracownię montażu komputerów. Nauczyciele podczas pracy wykorzystują nowoczesne oprogramowanie m.in. Adobe Creative Cloud  oraz CorelDRAW, oraz wyposażenie i pomoce dydaktyczne tj. monitory interaktywne, tablice interaktywne, projektory, drukarki 3D, ploter, kamery i aparaty cyfrowe,  urządzenia do sublimacji i inne.

Wiele możliwości stwarza przed Tobą wybór Technikum im. J. Piłsudskiego, szkoły z tradycją i ponad 75-letnim doświadczeniem. Zapraszamy!

Artykuły

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-09-18 08:26przez:
Opublikowano:2020-09-18 18:45przez:
Podmiot udostępniający: Technikum im. J.Piłsudskiego w Brzesku
Odwiedziny:23928

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo