Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Świetlica

W naszym Technikum funkcjonuje Świetlica szkolna, która jest pozalekcyjną formą wychowawczo-opiekuńczej działalności szkoły. Celem świetlicy jest zapewnienie uczniom, stosownie do potrzeb i możliwości szkoły, zorganizowanej opieki, rozwijanie zainteresowań, uzdolnień i umiejętności w czasie wolnym od obowiązkowych zajęć edukacyjnych. Ze świetlicy mogą korzystać wszyscy uczniowie. Godziny pracy uzależnione są od potrzeb wychowawczo-opiekuńczych i ustalane na początku roku szkolnego.

W roku szkolnym 2023/2024 Świetlica szkolna pracuje w godzinach:

Dni tygodnia

Godziny pracy

Poniedziałek

11.35 – 18.15

Wtorek

9.40 – 13.10

Środa

11.35 – 17.00

Czwartek

9.10 – 14.55

Piątek

10.30 – 15.00

Poza zapewnieniem opieki, do zadań świetlicy należy tworzenie warunków do nauki własnej, organizowanie kulturalnej rozrywki, a także realizacja Programu Wychowawczo-Profilaktycznego Szkoły.

Na co dzień świetlica tętni życiem. Uczniowie chętnie korzystają ze zgromadzonych gier stolikowych, słuchają muzyki, oglądają wybrane filmy, dyskutują i odrabiają lekcje pomagając sobie wzajemnie.

Staramy się, aby nasza świetlica była miejscem koleżeńskich spotkań, przyjaznym dla uczniów oraz stwarzała warunki do rozwijania zainteresowań, kształtowała poczucie przynależności do społeczności szkolnej naszego Technikum, środowiska lokalnego i narodu, a także uczyła wrażliwości na potrzeby innych i promowała zdrowy tryb życia.

Odwiedź nas! Zapraszamy :)

Wychowawcy Świetlicy szkolnej

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-09-18 08:21przez:
Opublikowano:2020-09-18 17:20przez:
Podmiot udostępniający: Technikum im. J.Piłsudskiego w Brzesku
Odwiedziny:2805

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo